map bahamas

novinky

turistika

novinky

Na webu nejsou žádné novinky.

Zobrazit novinky

Turistika

Pláže a relax u sklenky karibského rumu, tím Bahamy učarovaly i Hemingwayovi.

Nejen daňovým, ale i turistickým rájem je dnes exotické souostroví Bahamy, ležící v azurových vodách Atlantského oceánu.

Téměř všechny ze třiceti větších ostrovů lemují dlouhé bílé pláže, průzračné moře a zhruba 2400 korálových ostrůvků dávají tomuto místu v Karibiku vyjímečnou pozici a pro turisty začíná být vyhledávaným místem…

Konzulát Bahamského společenství v ČR

Vedoucí úřadu:
Ing. Martin Paštika, MBA

Funkce: Honorární konzul

Působnost úřadu: Česká republika

Telefon: +420 602 344 415

E-mail: office@hcbahamas.cz

Web: www.hcbahamas.cz

Úvod

Bahamské společenství zřídilo Honorární konzulát se sídlem v Praze jako oficiální diplomatické zastoupení této karibské země v  České republice. Jsme rádi, že Vás můžeme touto formou informovat o Bahamách, a tím aktivně  přispět k dalšímu prohloubení a zintenzivnění přátelských vztahů mezi Českou republikou a Bahamským společenstvím.